Ośrodek Kultury i Rekreacji w Strykowie

Wielkanocne Warsztaty Plastyczne 2019

W Czwartek 28 marca br. w Domu Kultury w Strykowie odbyły się wielkanocne coroczne warsztaty plastyczne skierowane do wszystkich pań z terenu naszej gminy. Wdzięcznym tematem były domki wielkanocne z papierowej wikliny,barwione i ozdabiane materiałami kreatywnymi - piękna ozdoba na zbliżające się święta. Pod koniec warsztatów, które prowadziła pani Agata wszystkie panie wykonały twórcze i piękne prace, które prezentujemy na kilku zdjęciach.

czytaj więcej

Aktualności WszystkieImprezyKonkursyOgłoszeniaPliki do pobraniaWarsztaty

BIAŁO-CZERWONA MAJÓWKA 2019

Zapraszamy! ;)

czytaj więcej

Dzień Kobiet 2019 ( Koń Polski)

9 Marca w Ośrodku Kultury i Rekreacji w Strykowie z okazji Dnia Kobiet wystąpił Kabaret Koń Polski. 
Kabaret występuje już od ponad ćwierć wieku, a karierę rozpoczął od zdobycia Grand Prix na I Przeglądzie Kabaretów Paka w Krakowie. Potem były "Złota Szpilka" Lidzbarskich Biesiad satyry i Humoru i wiele, wiele innych.
Kabaret ma na koncie dwa seriale telewizyjne - Badziewiakowie i Skarb Sekretarza. Jest gospodarzem...

czytaj więcej

KONCERT ZESPOŁU BIG CYC 02/03/2019 r.

2 marca 2019 r. wystąpił na sali strykowskiego Ośrodka Kultury najbardziej pozytywnie zakręcony i rozpoznawalny zespół rockowy jakim jest Big Cyc! Zapraszamy do galerii zdjęć.

 

czytaj więcej

FERIE 2019 (TYDZIEŃ II)

Czas ferii dobiegł końca. Za nami drugi tydzień wspólnej zabawy i nauki. Zaczęliśmy jednak imprezowo…i to przez dwa dni, w końcu jak szaleć to szaleć. Dobrą zabawę zapewniły nam zespoły Kinder Party oraz Kraina Gagatka. Dalej jednak nastąpił czas kreatywnej rozrywki i dzieci miały okazję przygotować wspaniałe prezenty, szczególnie dla mam, ponieważ wykonywały ozdoby i dekoracje na ekologicznych torbach zakupowych....

czytaj więcej

FERIE 2019 (TYDZIEŃ I)

Pierwszy tydzień ferii za nami. Humory dopisywały, sił nie brakło...zabawa była ale też i rozwijanie umiejętności poprzez różne zajęcia i animacje.
Ferie rozpoczęliśmy spotkaniem z przedstawicielami Policji ze Strykowa, którzy podjęli się bardzo ważnego tematu bezpieczeństwa podczas okresu wolnego od zajęć szkolnych, dalej dzieci poznały i brały udział w tworzeniu kolorowego kodeksu feriowicza. Drugiego dnia...
czytaj więcej

UWAGA! NOWY TERMIN KONCERTU ZESPOŁU BIG CYC

UWAGA!
Zgodnie z obietnicą...oto nowy termin koncertu zespołu Big Cyc! Zapraszamy serdecznie! ;)

czytaj więcej
Kultura jest tym co sprawiło, że człowiek jest czymś innym niż przypadkowym wydarzeniem w przyrodzie...
Andre Malraux

Kontakt

Ośrodek Kultury i Rekreacji
Pl. Łukasińskiego 4
95-010 Stryków


tel. 42 719 81 52
fax. 42 719 82 18
kom. 513 014 303
NIP: 733 10 86 507