Ośrodek Kultury i Rekreacji w Strykowie

Wielkanocne Warsztaty Plastyczne 2019

W Czwartek 28 marca br. w Domu Kultury w Strykowie odbyły się wielkanocne coroczne warsztaty plastyczne skierowane do wszystkich pań z terenu naszej gminy. Wdzięcznym tematem były domki wielkanocne z papierowej wikliny,barwione i ozdabiane materiałami kreatywnymi - piękna ozdoba na zbliżające się święta. Pod koniec warsztatów, które prowadziła pani Agata wszystkie panie wykonały twórcze i piękne prace, które prezentujemy na kilku zdjęciach.

czytaj więcej

Aktualności WszystkieImprezyKonkursyOgłoszeniaPliki do pobraniaWarsztaty

BIAŁO-CZERWONA MAJÓWKA 2019

Zapraszamy! ;)

czytaj więcej

Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne "Zakręceni na taniec" Bełchatów 2019

Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne „Zakręceni na Taniec” za nami. Do Bełchatowa 14 kwietnia 2019 r. zjechały się taneczne grupy z różnych miast Polski m.in. Poznania, Płocka, Strawczyna, Grójca, Głowna, Bełchatowa i oczywiście naszego Strykowa.
W całym konkursie zobaczyliśmy ponad 70 prezentacji tanecznych w różnych kategoriach wiekowych i w różnych stylach.

Oto wyniki naszych „Agatek”:

Nagrody Specjalne:

czytaj więcej

Konkurs "Wielkanocna kartka z kalendarza" 2019

13 kwietnia 2019 r. w Ośrodku Kultury i Rekreacji w Strykowie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu pt. „ Wielkanocna Kartka z Kalendarza”.
Oczywiście ku naszej radości bardzo licznie wzięły w nim udział Koła Gospodyń Wiejskich z terenu naszej gminy:
KGW w Kalinowie, KGW w Starym Imielniku, KGW w Koźlu, KGW w Ciołku, KGW w Pludwinach, KGW w Osse, KGW w Warszewicach/Cesarce, KGW w Swędowie, KGW w Tymiance, Klub Seniora...

czytaj więcej

UWAGA! KONKURS! "Stryków w obrazach - 625 lat miasta"

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w konkursie pt. "Stryków w obrazach - 625 lat miasta" organizowanym przez Ośrodek Kultury i Rekreacji we współpracy z Urzędem Miejskim w Strykowie - Wydział Promocji i Rozwoju. Celem konkursu jest m.in. uczczenie i rozpropagowanie 625. rocznicy nadania praw miejskich naszemu miastu oraz zainteresowanie społeczności historią lokalną. ;)

czytaj więcej

Przegląd Małych Form Teatralnych APLI-PAPLI Ozorków 2019

Oto mała relacja z Powiatowego Przeglądu Małych Form Teatralnych APLI-PAPLI w Ozorkowie. Nasza Grupa Teatralna POD SCENĄ zaprezentowała się ponownie na wysokim poziomie artystycznym zdobywając na przeglądzie ex aequo pierwszą nagrodę wraz z łódzką Dziecięcą Grupą Teatralną "Lustro". Ponownie nagrodę Jury za najlepszą grę aktorską zdobył Tymon Jagielski. 
Grupę Teatralną POD SCENĄ uczy, wychowuje i wprowadza w świat...

czytaj więcej

Zajęcia plastyczne na PKP

Umieszczamy dziś jeszcze kilka zdjęć ukazujących barwne prace grupy plastycznej prowadzonej przez Panią Agnieszkę Kacprzak w ramach Stacji Kultura ;)

czytaj więcej
Kultura jest tym co sprawiło, że człowiek jest czymś innym niż przypadkowym wydarzeniem w przyrodzie...
Andre Malraux

Kontakt

Ośrodek Kultury i Rekreacji
Pl. Łukasińskiego 4
95-010 Stryków


tel. 42 719 81 52
fax. 42 719 82 18
kom. 513 014 303
NIP: 733 10 86 507