Ośrodek Kultury i Rekreacji w Strykowie

Wielkanocne Warsztaty Plastyczne 2019

W Czwartek 28 marca br. w Domu Kultury w Strykowie odbyły się wielkanocne coroczne warsztaty plastyczne skierowane do wszystkich pań z terenu naszej gminy. Wdzięcznym tematem były domki wielkanocne z papierowej wikliny,barwione i ozdabiane materiałami kreatywnymi - piękna ozdoba na zbliżające się święta. Pod koniec warsztatów, które prowadziła pani Agata wszystkie panie wykonały twórcze i piękne prace, które prezentujemy na kilku zdjęciach.

czytaj więcej

Aktualności WszystkieImprezyKonkursyOgłoszeniaPliki do pobraniaWarsztaty

Warsztaty wielkanocne

Zapraszamy na warsztaty tworzenia z koralików szklanych

czytaj więcej

Rodzinne warsztaty malowania na jedwabiu

13.12.2016
 

W miniony wtorek, 13 grudnia 2016r odbyły się rodzinne warsztaty malowania na jedwabiu dla dwóch grup plastycznych wraz z rodzicami, dzałających  od października minionego roku w "Stacji kultura" w budynku stacji PKP.

Dzieci z pomocą rodziców nanosiły przygotowany na wcześniejszych zajęciach  projekt za pomocą gutta - specjalnego kleju do nanoszenia rysunku na jedwabny materiał. Następnie przy użyciu...

czytaj więcej

Świąteczne warsztaty plastyczne dla mieszkanek Gminy Stryków

07.12.2016

W dniu 7 grudnia 2016. w Ośrodku Kultury w Strykowie odbyły się świąteczne warsztaty plastyczne adresowane do mieszkanek Gminy Stryków. Tematem zajęć była choinka z wikliny papierowej. Ponad 20 uczestniczek wykonało swoją niepowtarzalną choineczkę- wykorzystując krok po kroku sugestie prowadzącej spotkanie- Pani Agaty Włodarczyk z Gminnego Ośrodka Kultury w Leśmierzu. Po uformowaniu drzewka przyszedł czas na...

czytaj więcej

Warsztaty Świąteczne / 7.12.2016

Serdecznie zapraszamy seniorki i gospodynie z terenu Miasta i Gminy Stryków na warsztaty świąteczne.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA ! :)
WSTĘP BEZPŁATNY

 

Warsztaty motoryzacyjno - modelarskie / 7.10.2016

Warsztaty taneczne zespołu AGAT

10.04.2016

10 kwietnia zwycięskie grupy konkursu "Wieluński Dance" wzięły udział w warsztatach tanecznych z finalistą 7 edycji programu "You can dance" Kubą Fryckiem Frydrychewiczem. Dziewczyny miały okazję poznać elementy hip-hopu- zupełnie odbiegające od ćwiczonego na co dzień tańca. Było to nowe, bardzo ciekawe doświadczenie.

czytaj więcej
Kultura jest tym co sprawiło, że człowiek jest czymś innym niż przypadkowym wydarzeniem w przyrodzie...
Andre Malraux

Kontakt

Ośrodek Kultury i Rekreacji
Pl. Łukasińskiego 4
95-010 Stryków


tel. 42 719 81 52
fax. 42 719 82 18
kom. 513 014 303
NIP: 733 10 86 507