Ośrodek Kultury i Rekreacji w Strykowie

80-ta Rocznica agresji sowieckiej na Polskę

Dziś 17 września mija 80 lat od napaści wojsk sowieckich na Polskę w 1939 roku. Uroczystość odbyła się na cmentarzu Mariawickim w Strykowie. 80-tą rocznicę prowadził Pan Krzysztof Kaczmarek łódzki aktor, który już od wielu lat współpracuje z nami przy Uroczystościach Patriotycznych.

czytaj więcej

Aktualności WszystkieImprezyKonkursyOgłoszeniaPliki do pobraniaWarsztaty

Rozstrzygnięcie konkursu "Wielkanocny Wazon" 2019

Wyniki konkursu plastycznego "Wielkanocny Wazon".
W dniu 08/04/2019 r. poznaliśmy laureatów konkursu wielkanocnego pn. "Wielkanocny Wazon". 11/04/2019 r. odbyło się oficjalne odebranie nagród przez dzieci i mały prezent dla wszystkich w postaci przedstawienia pn. Tajemnica Pana Jednorożca, czyli nie wszystko złoto co się świeci. Zapraszamy na krótką fotorelację ;)

czytaj więcej

Przegląd Artystycznego Ruchu Seniora Koluszki 2019

Strykowski chór ECHO reprezentujący Ośrodek Kultury i Rekreacji wystąpił 06.04.2019 r. na XXII PRZEGLĄDZIE ARTYSTYCZNEGO RUCHU SENIORA KOLUSZKI 2019. 
Nasi seniorzy zaprezentowali trzy utwory: Cyganka, Wiła wianki i Kochajmy się. Było wspaniale, barwnie i bardzo wesoło. Co roku do Koluszek przyjeżdżają liczne zespoły z całego województwa. Prezentując swoje talenty szerokiej publiczności, śpiewając razem bawią się...

czytaj więcej

INFORMACJA

Ośrodek Kultury i Rekreacji w Strykowie informuje,  iż strajk w oświacie nie ma wpływu na działalność Ośrodka Kultury - wszystkie zajęcia organizowane przez OKiR odbywają się według  planu.

X Przegląd Teatrów Szkolnych "Wszystko Gra"

28 marca 2019 r. grupa teatralna „Teatr pod Sceną” reprezentująca strykowski Ośrodek Kultury wzięła udział w X Przeglądzie Teatrów Szkolnych „Wszystko Gra”. 
Dzieci zaprezentowały przedstawienie pt. „Nocna wyprawa”. 
Rekwizyty? Są! (Dywan, stół, krzesełka). Talent? Jest! Energia? Jest! Nagrody? Oczywiście! Zarówno nasi mali aktorzy jak i ich występ spodobał się Jury jak i publiczności za co otrzymali...

czytaj więcej

48 Konkurs "Świerszczykowe Wierszyki 2019"

Zapraszamy serdecznie  dzieci do udziału w 48 konkursie recytatorskim  "Świerszczykowe Wierszzyki 2019". Wszelkie informacje  znajdują się w regulaminie ( zakładka PLIKI DO POBRANIA).

czytaj więcej

Wielkanocne Warsztaty Plastyczne 2019

W Czwartek 28 marca br. w Domu Kultury w Strykowie odbyły się wielkanocne coroczne warsztaty plastyczne skierowane do wszystkich pań z terenu naszej gminy. Wdzięcznym tematem były domki wielkanocne z papierowej wikliny,barwione i ozdabiane materiałami kreatywnymi - piękna ozdoba na zbliżające się święta. Pod koniec warsztatów, które prowadziła pani Agata wszystkie panie wykonały twórcze i piękne prace, które prezentujemy na...

czytaj więcej
Kultura jest tym co sprawiło, że człowiek jest czymś innym niż przypadkowym wydarzeniem w przyrodzie...
Andre Malraux

Kontakt

Ośrodek Kultury i Rekreacji
Pl. Łukasińskiego 4
95-010 Stryków


tel. 42 719 81 52
fax. 42 719 82 18
kom. 513 014 303
NIP: 733 10 86 507