Ośrodek Kultury i Rekreacji w Strykowie

Wielkanocne Warsztaty Plastyczne 2019

W Czwartek 28 marca br. w Domu Kultury w Strykowie odbyły się wielkanocne coroczne warsztaty plastyczne skierowane do wszystkich pań z terenu naszej gminy. Wdzięcznym tematem były domki wielkanocne z papierowej wikliny,barwione i ozdabiane materiałami kreatywnymi - piękna ozdoba na zbliżające się święta. Pod koniec warsztatów, które prowadziła pani Agata wszystkie panie wykonały twórcze i piękne prace, które prezentujemy na kilku zdjęciach.

czytaj więcej

Aktualności WszystkieImprezyKonkursyOgłoszeniaPliki do pobraniaWarsztaty

Konkurs "Wielkanocna kartka z kalendarza" 2019

13 kwietnia 2019 r. w Ośrodku Kultury i Rekreacji w Strykowie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu pt. „ Wielkanocna Kartka z Kalendarza”.
Oczywiście ku naszej radości bardzo licznie wzięły w nim udział Koła Gospodyń Wiejskich z terenu naszej gminy:
KGW w Kalinowie, KGW w Starym Imielniku, KGW w Koźlu, KGW w Ciołku, KGW w Pludwinach, KGW w Osse, KGW w Warszewicach/Cesarce, KGW w Swędowie, KGW w Tymiance, Klub Seniora...

czytaj więcej

Przegląd Małych Form Teatralnych APLI-PAPLI Ozorków 2019

Oto mała relacja z Powiatowego Przeglądu Małych Form Teatralnych APLI-PAPLI w Ozorkowie. Nasza Grupa Teatralna POD SCENĄ zaprezentowała się ponownie na wysokim poziomie artystycznym zdobywając na przeglądzie ex aequo pierwszą nagrodę wraz z łódzką Dziecięcą Grupą Teatralną "Lustro". Ponownie nagrodę Jury za najlepszą grę aktorską zdobył Tymon Jagielski. 
Grupę Teatralną POD SCENĄ uczy, wychowuje i wprowadza w świat...

czytaj więcej

Zajęcia plastyczne na PKP

Umieszczamy dziś jeszcze kilka zdjęć ukazujących barwne prace grupy plastycznej prowadzonej przez Panią Agnieszkę Kacprzak w ramach Stacji Kultura ;)

czytaj więcej

VI Ogólnopolski Festiwal Sztuki Baletowej Łeba 2019

W dniu 06/04/2019 r. w Łebie odbył się VI Ogólnopolski Festiwal Sztuki Baletowej. 
Oczywiście Zespół Tańca Współczesnego AGAT z całą energią przystąpił do wyzwania.
Nie obyło się więc bez nagród i wyróżnień. 
Należy podkreślić, że w całym konkursie grupa AGAT była jedną z dwóch grup, która reprezentowała w ogóle instytucje kultury, reszta grup tanecznych była związana z prywatnymi szkołami baletowymi i...

czytaj więcej

Rozstrzygnięcie konkursu "Wielkanocny Wazon" 2019

Wyniki konkursu plastycznego "Wielkanocny Wazon".
W dniu 08/04/2019 r. poznaliśmy laureatów konkursu wielkanocnego pn. "Wielkanocny Wazon". 11/04/2019 r. odbyło się oficjalne odebranie nagród przez dzieci i mały prezent dla wszystkich w postaci przedstawienia pn. Tajemnica Pana Jednorożca, czyli nie wszystko złoto co się świeci. Zapraszamy na krótką fotorelację ;)

czytaj więcej

Przegląd Artystycznego Ruchu Seniora Koluszki 2019

Strykowski chór ECHO reprezentujący Ośrodek Kultury i Rekreacji wystąpił 06.04.2019 r. na XXII PRZEGLĄDZIE ARTYSTYCZNEGO RUCHU SENIORA KOLUSZKI 2019. 
Nasi seniorzy zaprezentowali trzy utwory: Cyganka, Wiła wianki i Kochajmy się. Było wspaniale, barwnie i bardzo wesoło. Co roku do Koluszek przyjeżdżają liczne zespoły z całego województwa. Prezentując swoje talenty szerokiej publiczności, śpiewając razem bawią się...

czytaj więcej
Kultura jest tym co sprawiło, że człowiek jest czymś innym niż przypadkowym wydarzeniem w przyrodzie...
Andre Malraux

Kontakt

Ośrodek Kultury i Rekreacji
Pl. Łukasińskiego 4
95-010 Stryków


tel. 42 719 81 52
fax. 42 719 82 18
kom. 513 014 303
NIP: 733 10 86 507